Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
22 Ekim 2014 Çarşamba
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
129 delege ‘Ordu’ dedi
129 delege ‘Ordu’ dedi
Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe 10. Olağan Kongresi dün Belediye Nikah Salonu’nda yapıldı. Seçimde Mevcut Başkan Mustafa Ordu, Eser Önsel ve Ahmet Coşar’ın listeleri yarıştı. 193 delegenin oy kullandığı seçimlerde oyların 129’unu alan Mustafa Ordu yeniden ilçe başkanlığına seçilirken, Eser Önsel 51, Ahmet Coşar da 12 oy aldı. Kongrede kullanılan bir oy ise geçersiz sayıldı.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 26.02.2012 18:13
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 10. Olağan Kongresi dün saat 14.00’da Çerkezköy Belediye Nikah Salonu’nda yapıldı. Düzenlenen kongreye MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Özgür Bayraktar, MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, MHP İl Başkanı Cezmi Tuna, Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel, Karaağaç MHP Meclis Üyeleri, MHP Çorlu İlçe Başkanı Hasan Uzun, MHP Şarköy İlçe Başkanı Naci Bayraktaş, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, Demokrat Parti eski İlçe Başkanı Reşat Bahar, CHP İlçe Başkan Adayı Metin Dönmez, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, Çerkezköy ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

 
DİVAN SEÇİLDİ
 
Kongrede divan kurulu başkanlığına MYK Üyesi Özgür Bayraktar, Divan Kurulu Başkan Yardımcılığına Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel, üyeliklere de Erol Akata, Dursun Toprak, Osman Güneykaya seçildi. Divan Kurulunun seçilmesinin ardından MHP üyesi Nilay Asbaş davetlilere, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin selam konuşmasını okudu. Kongrede ilk konuşmayı MHP Tekirdağ İl Başkanı Cezmi Tuna yaptı. Halkın huzursuz ve mutsuz olduğunu belirten Tuna “Halk iyi yönetilmiyor. İşçi, memur, köylü mağdur durumda. Köylümüze alın satın diyorlar. Şehidimize kelle diyorlar. Gözünüzü toprak bürüsün diyorlar. Öncelikli olarak önümüzdeki 2013 yerel seçimlerde iktidara geçmenin yolu yerel yönetimleri almaktır. Kongrelerin ardından çizeceğimiz rota ile büyük şehir statüsüne göre işimiz zor. Yerel yönetimleri alarak daha sonra genel seçimleri olalım” dedi. Tuna’nın konuşmasının ardından MHP İlçe Başkan Adayı Ahmet Coşar konuşma yaptı. MHP’li gençlerin kendisini örnek almasını isteyen Coşar, “Ben gidişatı kapatıp yenisini açmak değil genç arkadaşların beni örnek almalarını istedim. O arkadaşlar da MHP’ye çok daha iyi hizmetler vereceği için peşimizden gelmelerini, görev almalarını istediğim için adaylığımı koydum” dedi. MHP’li gençlerin yönetimde seslerini duyurmaları için aday olduğunu söyleyen Coşar, bundan sonra da MHP’ye hizmet edeceğini söyledi.
 
“BAŞARI ÖLÇÜTÜ SEÇİM KAZANMAKTIR”
 
Kongrede konuşan İlçe Başkan Adayı Eser Önsel de, Mustafa Ordu’yu başarısız bulduğunu belirterek “Başkanlığın başarı ölçütü seçim kazanmaktır. Seçim kazanmak için doğru adayı tespit etmek, gerçek ihtiyaçları belirleyip, uygulanabilir projeler ve çözümler üretip, bunu halka anlatmak gerekir. Kazanamadığımıza göre demek ki bu kriterlere uygun davranamamışız. Adayları belirlerken tabiri caizse “ahbap çavuş” yöntemi uygulandı. Başarmak için yaptığını biliyorum. Bazı dönemlerde ben de yanındaydım. Onun iyi niyetinden şüphem yok. Ama son yerel seçimlerde bir tane bile meclis üyesi çıkaramadık” dedi.
 
“KENDİSİNDEN BAŞKASINA KOLTUĞU LAYIK GÖRMÜYOR”
 
“Mustafa Ordu, eğer gerçekten partisini düşünen, partisini makam hırsının önünde tutan biri olsaydı daha o zaman “arkadaş ben başaramadım” deyip bırakması gerekirdi. Ancak geldiğimiz noktada görüyoruz ki Mustafa Ordu bu makama kendisinden başkasını layık görmüyor. Bugün dahi orada kalmak için yaptıkları ortada” diyen Önsel, MHP’de yaşanan delege krizine de değinerek “Yıllarca partimizin yükünü çeken, partinin aday ve aday adayı olan kimsenin MHP’liyim demediği zaman MHP’liyim diye gezebilen ülküdaşlarımızı sırf kendisine sıcak bakmadığı için delege yazmamayı sizin takdirinize bırakıyorum” diye konuştu.
 
“MEMLEKET İYİ YÖNETİLMİYOR”
 
Memleketin ne genelde ne yerelde iyi yönetilmediğini ifade eden Önsel “Milli olan, bizi biz yapan tüm değerlere adeta savaş açılmış durumda. Milli hassasiyetlerimiz ne yazık ki hızla yumuşatılıyor, dejenere ediliyor. Bu ortamda biz ülkü erlerine düşen görev sen-ben kavgası yapmak değildir. Daha iyi yapacak olana yol vermek, sonra da bütün gücüyle yol verdiğine yardımcı olmaktır. Ülkücüyüm diyenler bunu başarmak durumundadır” dedi. MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu da 2014’deki yerel seçimleri ve yapılacak genel seçimlerde ülkeye, millete ve partiye faydalı olmak için yola çıktıklarını belirterek “MHP Çerkezköy ilçe teşkilatı bileğinin hakkı ile anasının ak sütü ile iki belediye almıştır. Meclis üyeleri almış, Çerkezköy’den milletvekili çıkarmış, beş belediyenin iki tanesini almıştır” dedi.
 
“KAÇ KÖY VAR DİYE SORSANIZ BİLMEZLER”
 
Daha önce yaptığı “MHP’nin atlarını köpeklere yedirmem” açıklamasını hatırlatan Ordu “Eğer partim seçime giderken partimin üyesi ilçe başkanlığı tartışması yaparsa hala partisine oy vermiyorsa bu adamlara ne diyorsanız deyin. Ben her zaman söylediklerimin arkasındayım. Ben bu sokaklarda bayrak asarken arkadaşlarımız ile birlikte aç gezerken bu arkadaşlar ‘bunlara oy vermeyin’ deyip evlerinde oturuyorlardı. İlçe teşkilatına gelip neden liste koymadınız? Bunlara ‘kaç köy kaç muhtarlık var’ diye sorsanız bilmezler. Bileceksiniz ki partinizi iktidara taşıyacaksınız. Delegelerin tek tek isimleri vardır. Tek suç benimdir. O arkadaşların suçu da benimdir” dedi. .
 
ERTEM’İ DE ELEŞTİRDİ
 
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i de eleştiren Ordu, “Şuanda sizin konunuz olan sizi ilgilendiren sağlık konusu var. Ambardere 12 yıldır imara açılmış. 600’e yakın ev var. Bunların pis suyu sizin içtiğiniz suya gidiyor. Burada CHP Milletvekili oturuyor. Bu milletvekili kadın sağlık komisyonunda, TBMM’de. İkametinin olduğu yerde suyun durumu ne halde sormuyor musun. Karaağaç’ı bize gösteriyor. Bana üniversiteden ‘bu su içilir’ diye rapor getirmesi lazım. Sağda solda kıvırmadan” diye konuştu. 
 
“Çerkezköy’de insanı insan yerine koyacak bir belediye lazım” diyen Ordu, Belediye eski başkanı Kadir Karan’ın geçtiğimiz günlerde hayatını kaybettiğini hatırlatarak, Çerkezköy Belediyesi’nin onu uğurlayacak resmi bir tören yapmamasını ve çelenk göndermemesini de eleştirdi.
 
““BELEDİYEYİ ALMAK BOYNUMUZUN BORCU”
 
2014 yılında ne yapıp edip belediyeyi almak zorunda olduklarını ifade eden İlçe Başkanı Ordu, “ Bu belediyeyi almak boynumuzun borcudur. Çok değerli kadroya yeni arkadaşlar aldım. Onun için bize bu ekibimizle vereceğiniz yetki ile seçimi almak boynumuzun burcu olacaktır. 2009 yılında yerelde birinci olduk. 2014 yılında Dr.Devlet Bahçeli’yi Başbakan yapmak bizim boynumuzun borcudur” dedi. 
 
“ÜYE SAYILARI İLE OYNANIYOR”
 
Kongrede söz alan eski ilçe başkanlarından Celalettin Macit, kurucu ilçe başkanı olduğunu hatırlatarak “Benim kişilerle işim yoktur. Ben 1978 Tandoğan mitinginden beri Başbuğ’u ve Devlet Bahçeli’yi başbakan görmek istedim. Çerkezköy’de bir takım seçimler yapıldı. Her seçimde aynı idi. Son seçimde Çerkezköy’de 111 bin 539 seçmen vardı. Bunlardan 97 bin 180’i oy kullandı ve bizim aldığımız oy 10 bin 854’tü. Bu, ilçe teşkilatının çalışmadığını gösteriyor. Dr.Bahçeli’nin imzaladığı listede yer alan üyeler sandığa gidemedi. Üye sayıları ile oynanıyor” dedi.  ismi olan üyeleri kaydettirilen üyeler sandığa gitmiyorlar. Üye sayıları ile oynanıyor” dedi.
 
ORDU YENİDEN BAŞKAN
 
Konuşmaların ardından seçime geçildi. Mustafa Ordu, Eser Önsel ve Ahmet Coşar’ın listelerinin yarıştığı seçimde 193 delege oy kullandı. Kullanılan oyların 192’si geçerli sayılırken, geçerli oyların 129’unu alan Mustafa Ordu yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Diğer adaylardan Eser Önsel 51 ve Ahmet Coşar da 12 oy aldı.
 
“DEMOKRATİK BİR SEÇİM OLDU”
 
Seçimin sona ermesinin ardından alkışlar eşliğinde sahneye davet edilen Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu kısa bir konuşma yaparak “Bugünkü seçimi Mustafa Ordu değil Çerkezköy’ün Milliyetçi Hareket Partisi kazanmıştır. Hep beraber yolumuza devam edeceğiz. Emeği geçenlerin hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Aday olan iki arkadaşımıza da teşekkür ediyorum. Demokratik bir seçim oldu” dedi.
 
“YERELDE VE GENELDE İKTİDAR OLACAĞIZ”
 
Adaylar Eser Önsel ve Ahmet Çoşar’ın, Başkan Mustafa Ordu ile kol kola girerek beraber çalışacağını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen de “Birlik ve beraberlik içersinde iyi bir çalışma ile Çerkezköy’de ve Türkiye’de Milliyetçi Hareket Partisi yerelde ve 2015 yılında genel seçimlerde de tek başına iktidara gelecektir” diyerek Mustafa Ordu’yu tebrik etti.
 
İŞTE YENİ YÖNETİM
 
Mustafa Ordu başkanlığındaki yeni yönetimde “Nusret Karalamacı, Kemal Akın, Ali Uluç, Lütfü İğrek, Ali Dönmez, Nilay Asbaş, Nuray Varol, Ali İhsan Oskan, Mustafa Ulusoy, Şükrü Sever, Ümit Reşat Akkan, Mustafa Yavaş, Süleyman Güzel, Mümin Kolar, Sinan Gani, Erhan Çiftçi, Ahmet Kadak ve Recep Makal” yer aldı.
 
Haber / Faik Onur KAYA
 
 


 

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
asil bozkurt ordan burdan..........
öncelikle yorum yazan arkadaşları saygılarımla selamlıyorum..şimdi kongredede kim kazanmıştır , sayın ordumu , yoksa mhp mi..tabiki ordu..sinan gani arkadaşım sen düne kadar chp safralında siyaset yapaRken bizler bu teşkilatın beşindğinden geldik,,senki yorumunu yazarken önce ne yazacağına karar ver sonra yorum yaz , ne demek sol dan geln kominist sağdan gelen terorist,,sağ görüş sahibi olanları halen eski zihniyetinle görüryorsun demekki , nie dedim bunu şundan 1980 li yıllarda o chp li kemalist zihniyet , bizim abilermize faşist ırkçı ve senin ağzına aldığın adi cümleyi sarf ediyorlardı...ama sana kızmıyorum , niyemi zaten sayın ordu ordan burdan gelme olduğu için, mhp yede ne kadar orda burda dışlanmış varsa katmıştır ve diyorki güya 5 belediyE alacakmış hıı alırsın alırsın bu kafayla , elindeki karaağaçı kaybetmede veliköy gibi.. önce can demiyenler canan ile yol yürüyemezler,,bunuN ilk cevabıNI en yakın seçim sürecinde verilecektir sizlere.. öyle bir aday çıkcakki siz ve sizin gibi bozkurt u at yerine koyan,,bu teşkilatın tarihini anmayan kafasına göre listelerle başkan olan ve O başknı secenler hepinizi sandığa gömecektir..şimdilik bu kaDAR..
02.03.2012 13:42
SİNAN GANİ bu iç çekişme nezaman bitecek
ARKADAŞLAR TÜM YORUMLARI TEK TEK OKUDUM YAZILANLARIN HER SATIRINDA KENDİNİ ÖVMEK YADA BİRİLERİNİ KÖTÜLEMEK VAR.AZ OY ALMIŞIZ,BIYIKLI ABİLERİMİZ KALMAMIŞ,DIŞARDA KALANLAR GERÇEK MHP LİLERMİŞ FALAN PEKİ SORMAK İSTİYORUM GERÇEK MHP Lİ NASIL OLUYOR. SOL PARTİDEN KATILAN KOMİNİST SAĞ PARTİDEN KATILAN TERORİST ADAY YARAMAZ BENİM İŞİMİ GÖRMEZ SAÇI UZUN TOPSAKALI VAR BUNLAR BAŞLICA MAZERETLER. PEKİ BİZE KİM KATILACAK UZAYLILAR VARDA ONLARIMI PARTİYE DAHİL EDECEZ BİRAZ DAHA SAKİN VE SAĞDUYULU OLMANIN FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.KAYBEDENİN OLMADIĞI BİR KONGRE GEÇİRMİŞ OLMAYI ÜMİD EDİYORUM.VAKİT TARTIŞMA DEĞİL ÇALIŞMA VAKTİDİR.TÜM PARTİLİ ARKADAŞLARIMA SAYGILARIMI SUNUYORUM.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!
29.02.2012 02:09
DOBRA DOBRA M H P KAZANMALI
DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM BİRBİRİMİZİ KIRMADAN GERÇEKLERİ GÖREREK YORUMLARI YAPALIM ÇERKEZKÖYDE ŞU VARDI BU VARDIYI KENARA BRAKIP DAVAYI KİMLER DAHA GÜÇLÜ YAPABİLİR NASIL BİRLİK OLUNUR BUNLARI HESAPLIYALIM AQMA UNUTMAYIN Kİ ÇERKEKÖYDE ADNAN ER YOKTU SADECE İSMİ DOLAŞIRDI AMA CELALETTİN NURİ EYÜB RAHMETLİ ADNAN VİZELİ SARAYDA KALAN BİRİ DAHA VARDI ÇORLUDAN İL KRONGESİNE GİDERKEN ÜÇ BEŞ KİŞİYDİK AMA NEDEN RAHMETLİ BAŞBUĞ BİR DAVA ADAMINI BULMAK İÇİN GEREKİRSE YÜZ KİLOMERRE YÜRÜYÜN AMA DAVAYA KAZANIN DERDİ AMA BUGÜN ÜLKÜCÜLÜĞÜ UNUTUP GERÇEK DAVA ADAMLARINI DAHYİ ÜYELİKTEN DELEGELİKTEN ÇIKARIP KENDİLERİNCE DOĞRU GÖRDÜKLERİNİ UYGULADILAR AMA DAVADAN HABERİ OLMAYAN M H P LİLERE SÖYLÜYECEK LAFIM YOK AMA GERÇEK ÜLKÜCÜLERE BİR KAÇ KELİMEM VAR DOBRA OLUN ÜLKÜCÜLÜĞÜ UNUTMAYIN YOKSA BUGÜN KAZANDIĞINIZI ZANNEDERSİNİZ AMA YARIN 5000 ŞEHİT SİZLERE HESAP SORACAKTIR KENDİ ÇIKARIN İÇİN DAVAYA SAHİP ÇIKAN ÜLKÜCÜLERİ NEDEN TEŞKİLATTAN UZAKLAŞTIRDIN SEN BİR YERLERE GELMEK İÇİN YAPTINSA DÜN NİYE BEN SİYASETTE YOKUM DERDİN ŞİMDİ VARSIN OLSUN İNSAOĞLU YANLIŞ YAPAR AMA DEVAMINI YAPMIYALIM İNSAN OĞLUNUN M H P YE HİTİYACI VAR OLSUN BİZLER GÖNÜLEN ÜLKÜCÜYÜZ DAVA ADAMIYIZ SİZLER KAZANIN BAŞKAN VEKİL OLUN AMA ÜLKE ELDEN GİTMESİN ÜLKENİN M H P YE HİTİYACI VAR MH P KAZANSIN Kİ ŞEHİTLERİMİZ RAHAT UYUSUN KABİRLERİ CENNET BAHÇESİ OLSUN ÜLKÜDAŞLARIM NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLADINIZ DOBRA OLALIM DOBRA KALALIM
27.02.2012 22:06
Musa Sarı sofist 'e
Sofist hanım!!! sizin böyle şaklabanca yorumunuza aynı şekilde karşılık vermek isterdik ama, gerçek kimliğiniz ile açıklama yapamadığınıza göre herhalde siz bir bayan olmalısınız? Bayanlara karşı tepkimiz sınırlı olduğu için varın gidin yolunuza. Önce oturmayı kalkmayı öğrenin siz. tamam mı? :)
27.02.2012 21:12
sofist Dostluk Kazandı
Saygıdeger Mustafa Ordunun kazanmış olması Akp açısından bir zaferdir. Mustafa ordudan beklendimiz şimdi eskiden yaptığı gibi sessizliğe bürünüp bir dahaki seçim sürecine kadar köşesine çekilmesidir. Bu hep böyle olmuştur. Allah bizi mhp'nin şerrinden korusun sayın ordu'ya da başarılarının ebedi sürmesini diliyoruz :)))
27.02.2012 13:05
celalettin macit önce bilgi sahibiol
ahmet şimşek bey ben konuşmaya çıkarken divan başkanı kim olduğumu sorsu ve söyledim senin dediğin gibi kurucu üye değil çerkezköyün 12 den sonra ilk ilçe başkanıyım,bu sende niye sıkıntı yarattı anlayamadım,adnan er arkadaşımder madem adana er dedin ozaman adnan er e sor veya başkanına sor bilgi sahibi ol sonra fikir sahibi ol kendini yanlış yere yorma.
27.02.2012 13:05
celalettin macit kel kızlara
işte bizim üyelerimize ve arkadaşlarımıza bakınca başka partilerin neden başarılı oldukları çok kolay anlaşılıyor herkes partisinin büyümesini genişlemesini isterken,bizdeki bazı arkadaşlar küçülmesine çanak tutuyorlar buda ilkesizliği,çapsızlığı,davanın adamı değilde adamın adamı olunduğunu ispata yetiyor,arkadaş ben diyorum ki kişilerle işim yok ilççe başkanı kim olursa olsun ben yönetiminde bulunduğum nusret koça bile muhalif oldum ve kongrede kendisine değil rakibine oy verdim,ben insanı putlaştırp ona tapmam yanlış yapan herkese kafa tutarım babamın oğlu olsun isterse ben size rakam veriyorum 111 seçmen den 10854 oy almışız diyorum bu sizi utandırmıyorsa mesele yok ozaman sadece birileri ilçe başkanı olsun bizde alkışlayalım düşüncesindesiniz yani diyorum ki ilçe başkanı yalakası olacağınıza belediye meclisinde üye olsaydınız bu ilçenin kaderinde söz sahibi olurdunuz neden bir tane belediye meclis üyeniz yok,belde belediyelerini kazandım diyen başkanınıza sorun beldeleri kazanırken çerkezköyü unuttunmu yoksa yoksa siz kendinizi hindistan damı sanıyorsunuz yolunuzda yatanı kaldıramıyorsunuz sanırım,tekrar ediyorum hedef seçim kazanmak sa kimsenin üye kaydıyla oynamayacaksın partiyi kendi işyerine hapsedip kendi şirketin gibi yönetmeyeceksin yıllardan beri girdiği hiç bir seçimi kazanamayan bir adamın yaqndaşlığını yapıp muhalif olanlara hazımsızlık hiç bir sonuç doğurmayacaktır,sonuç olarak allah bilmem kimi başımızdan eksik etmesin diyenlere diyorum ki,kel kız dermişki benim ablamında sırma saçları var,varsın kel kız öyle desin biz ülkücüyuüz biz kendi partisinde mahallesinden delege seçilemediği için mhpm ye gelen bir adamla davasına emeği geçenleri bir tutacak vajdan a sahip değiliz
27.02.2012 12:46
yasin bırakın bari
her secim öncesi cıkıp konuşuyolar ama partiye gelince biz bbp diyolar olsun onlar bir takmışlar biz eski ülkücüyüm diyorlar ama ya cıkıp belde başkanı adayı oluyorlar on dan sonra yok lar ney miş biz mustafa başkana küsüs tabi cıkıp desenize biz herzaman mustafa baş yanın dayız diye salamakla olmuyo daha ben sizleri hic görmedim mhp calışırken ama uzatmayalım boş sayın başkanım bizler her zaman yanın dayız onlar hep secimlerde var şimdi sıra sende bunları temizlemek sana düşer
27.02.2012 11:56
bozkurt 38 çok şaşırdım
dühkü kongrede benim dikkatimi çeken ne oldu biliyomusunuz,önceleri bizim kongrelerimizde sarkık bıyıklı babayiğit görünümlü abileimiz olurdu,dün baktım etrafıma hep top sakallı gençlerle doluydu malesef bunların hepside delege olmuş milliyetçi hareket partsinin ilçe başkanını seçiyorlardı,ben 10 yıldır burda ikamet ediyorum ve 10 yıldırda teşkilattayım ama oy kullananların %90 nını hiç teşkilatlarda görmedim yazık valla çok yazık
27.02.2012 10:57
celalettin macit fazlası olmazdı
yorum yazan arkadaşlar boşuna birbirinize sataşamıyorsunuz,bülent didinmezin ayak izleri hala silinmemiş genelmerkez temizledi ama ilde kalıntıları duruyor,bunlardan biri cezmi tuna ilbaşkanı oldu geçici de olsa il başkanı neler yaptı kongrede konuştu mevcur adam için birlik beraberlik istedi,taraf olduğunu belli etti.ben konuşurken rahatsız olup divan başkanına beni konuşturmamak için mudahale etti ve açıklamda bulundu yani telaşa kapıldı benim elimdeki dosyada kanunsuzluklarını gösteren noter belgesi vardı,açıklamam istenmedi,neydi o belge üyelerin nasıl güncellendiğini delegelerin nasıl seçildiğini anlatıp demokrasi hak hukuk kavramları nın siyaset haydutlarının eli ile nasıl katledildiğini herkese gösterecektim,olmadı konuşmamı müdahale ettiler. kimse alınmasın rahmetli başbuğumuz mevcut kanunları hiçe sayıp her işi kafasına göre yapanlara haydut kanunları ile iş yapıyorlar diyordu işte dlege ve üye sitemi ile oynayanları bende siyaset haydut u olarak anıyorum buna itirazı olan varsa gitsin başkan abisine söylesin bir istişare toplantısı düzenlesin toplantı halka da açık olsun bu üye kayıtları ve uygulamaları enine boyuna tartışalım kimse telefonla delege yazıpta sandıktaqn zaferle çıktık demesin ha dese ne olur bişey olmaz ilçe başkanlığını garantiye alırsın ama seçimlerde havanı alırsın ama bu arkadaşın huyudur bir yere girerim dedimi girer bakın sandıkta belediyede bir tane meclis üyesi alamadı ama kendisi dün belediyeye girdi nikah salonunda belediye binasına girmenin mutluluğunu doyasıya yaşadı yani belediye binasından halka hitap etti bu olay bu tür adamlar için önemli başarıdır yoksa mhp seçim kazanmış kaybetöiş çokta umurlarında değildir,kongre salonunun dışandakilerin içindekilerden daha fazla olşu önemli değildir önemli olan bir masa bir kaç sandalye olsun onlarda kendi işyerinde olsun eh işte çok idealist yandaşlarıda gaz versin yeterli.HA ŞU TARAF TUTAN CEZMİ TUNA BİR DÖNEM ÖNCE MERKEZ DİSİPLİN KURULU KARARI İLE İHRAÇ EDİLDİ MHP LİYİM DİYENLER BİR ARAŞTIRSIN BAKALIM NEYMİŞ BU İŞİN ASLI,NEDEN İHRAÇ EDİLMİŞ NASIL İHRACI GERİ ALINMIŞ,VE KESİN İHRAÇ HANGİ HALLERDE OLUR ÜLKÜCÜ KEL KIZ DEĞİLDİR SADECE BAŞKANINIZIN SIRMA SAÇLARI SİZİ TATMİN EDİYORSA BİR SIKINTI VAR DEMEKTİR.
27.02.2012 09:35
m h p li YAZIKKKKKKK DEMOKRASİ BUYSA
ÖNCELİKLE BOŞ YORUM YAPANLARA SÖZÜM DEMOKRASİ DEDİĞİNİZ BU MU EĞER BUYSA BİŞEY DEMİCEM DELEGELER İÇERİ GİRDİĞİNDE DIŞARDA BEKLEYENLERİ HİÇ GÖRDÜNÜZ MÜ YILLARINI ADAMIŞ OLAN MHP Lİ ABİLERİMİ YÜZLERİNİ İLK DEFA GÖRDÜĞÜM İNSANLAR MHP Lİ OLMUŞ VE DELEGE OLMUŞ NE DİYELİM GELİŞEN TEKNOLOJİ DİYESİM GELİYO :) HOCALI KATLİAMI İÇİN OKUTMUŞ OLDUĞU MEVLİDİ ŞERİF İÇİNDE ÇERKEZKÖY İLÇE TEŞKİLATINDAN ALLAH RAĞZI OLSUN BU KATLİAM GEÇEN SENE OLMADI AMA İLK DEFA BUGÜN ANILDI İNŞALLAH DEVAMI GELİR ANLAYANA SAYGILARIMI SUNUYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
27.02.2012 02:57
teyyar yegin Aydın a
peki kardeşim sence bu ilçede mhp nin üye sayısının 601 olmasını açıklarmısın.sence normalmi teşkilatta kaçtane üye kayıt defteri var haberin varmı.Sizin gibi düşünmeyen sizin oy verdiyiniz adaya oy vermeyen herkez hain. Ancak seçimlerde akp nin peşinden koşan ve oyverenler mhp li diyerleri hain.Parti eriyor haberiniz yok.birbirimizi kandırmayalım seçim sonuçları ortada.partinin oyları bu ilçede türkiye ortalamasının altına düşmemesi gerekirken beşinci parti olduk.
27.02.2012 00:39
ahmet şimşek SEN HAZIRLA OZAMAN DELEGE LİSTESİNİ
100 bin kişilik ilçede delege listesi hazırlaman bu kadar kolay sa sen neden 50 bin delege bulupta delege yapmadın...
27.02.2012 00:05
ahmet şimşek velalettin macite
sözüm sadece celalettin macite kendisini burada bu partinin kurucu üyesi olarak görüpte kendini bişey sanıyor ne hizmeti olduki bu kadar börbürleniyor iyilik yap denize at demiş atalarımız. Bu kadar birbürlenme biraz mütevazi ol ayrıca bu partinin kurucu üyesi adnan er dir...
26.02.2012 23:40
Ali AYDIN Altaş'a
Bugüne kadar verdiğiniz oylar MHP den başka bir yere gitmedi diyorsanız o zamanda bize, eğer sizin yaşınız benden büyük ise elerinizden, küçük ise gözlerinizden öpmek düşer. Bizimde tüm amacımız MHP'nin birliği ve beraberliği yönünde.Derdimiz,tasamız bu.Yoksa kimseyi incitmek,kırmak marifet değil bunun bilincindeyim ama öyle olaylar, öyle kişiler ile karşılaştık ki. Samimi olan her MHP linin başımın üstünde yeri var. Bilerek ve bilmeyerek insanları kırdı isek affola.
26.02.2012 22:48
altaş Ali Aydın Kardeşim'e (Hayırlı Uğurlu Olsun)
Öncelikle Çerkezköy Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı'nın konresinde 129 delegenin oyunu alan mevcut ilçe başkanı'nı yeniden ilçe başkanlığına Seçen Delege Arkadaşlarımız'ın Vicdanı Rahat İse, Kimseye Söz düşmez. Vatana Millete, Çerkezköy'e ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne Hayırlı Uğurlu olsun demekten başka söz düşmez. Değerli Ali AYDIN Kardeşim, Şu sözler sana Ait, ( Yapmayın artık el insaf deyin ve bu ayrılığı bırakıp kenetlenelim herkes MHP nin gücünü görsün)Buraya Kadar çoook güzel, ve hemen Ardından şunları yazıyorsun...! ( Bu arada ''yenilen pehlivan güreşe doymazmış.'') Bu şekildemi Kucaklıyorsun sen bizleri? bu şekildemi birlik beraberlik içinde olalım diyorsun? senin yaptığına bizim oralarda ne derler biliyormusun? ''VERDİĞİN BİR YUMURTA, ÖLDÜRDÜN DÜRTE DÜRTE''. Tekrardan Hayırlara versile olmasını Yüce Rabbimden Niyaz Ederim. İstetiğiniz kadar bizleri Hain, Tetikçi, Kalemşör, İlan edin. Bizlerin, Ailemizin hatta sülalemizin Oyları Milliyetçi Hareket Partisinden Başka Yere gitmedi, Gitmeyecek...
26.02.2012 21:52
kubilaymynet.com slm
ALLAH BAŞIMIZDAN MUSTAFA ORDUYU EKSİK ETMESİN AKPARTİ
26.02.2012 21:01
Ali AYDIN yaranılmaz bunlara
İlçe başkanı açık fark ile belli oldu. Milletvekili ve basının desteğine rağmen muhaliflerin adayı Eser Önsel bey kazanamdı siz hala neyin peşindesiniz beyler? Bugün adaylar bakınca Mustafa Ordu'nun gerçekten o başkanlık koltuğuna yakışmadığını düşünen var mı hala? Bilgisi,birikimi diğer aday kardeşlerimizden üstün değil miydi? Yapmayın artık el insaf deyin ve bu ayrılığı bırakıp kenetlenelim herkes MHP nin gücünü görsün. Bu arada ''yenilen pehlivan güreşe doymazmış.''
26.02.2012 20:01
Musa yuh artık
100 Bin nüfuslu ilçenin kaderini 129 kişi belirliyormuş muş... bak sen? Delege mi bıraktınız seçecek? Sizin adayınız 1 oy fark ile kazansaydı sonuç 96 oya 95 oy olsaydı bunun adı demokrasi mi olacaktı? Bırakın bunu beyler. Delege son sözü söylemiştir. Artık birlik zamanıdır. Bugüne kadar MHP ye katkısı olmayanların ilişiği de kesilecektir inşallah.Geri kalan samimi insanlar ile yola devam.
26.02.2012 19:56

100 bin Nufuslu bir ilçede yarım asırlık bir çınarın kaderini 129 kişi belirliyor ya......bunun adınada sözde Demokrasi diyoruz.
26.02.2012 19:38
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :
   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Metruk binada erkek cesedi bulundu
Belediye 2.7 milyon liraya arsa sattı
Pera’dan pasta jesti
Trafik felç oluyor
“Türkiye’nin bölünmesini planlayanlar, bu düşüncelerinden vazgeçsin”
Kent Konseyi, gazetecileri unutmadı
ÇTSO, bir ayda 114 bin 461 lira gelir elde etti
Virajı alamayan motosiklet şarampole uçtu
Belediye 7,8 milyon TL’lik alacağını yapılandıracak
Sürücülere, ‘kış bakımı’ uyarısı
  CERKEZKOY KONUSUYOR
“Adalet bir gün herkese lazım olacak”

chp seçmenin toplumsal değil, bireysel düşünmesi
yıllardır ,çerkezköy de yaşıyorum ,ben chp nin milletvekillerini çerkezköy de görmemiş ve tanışmamıştım .Candan hn sürekli görüyorum ve mecliste sürekli tekirdağ ın sorunlarını dile getiriyor.Candan hn sayesinde Faik ve Emre bey I tanıdık nedenyıllardır Çerkezköy ü bölen Faik Bey neden suçlan mıyor..Hasan Demir ve yeni yönetime hayırlı olsun derim ve chp seçmeni iş için mi, Hasan Demir in başkanlığı en uygun aday olarak chp yi geliştirecek kırgınlıkları bitireceğine inandığı için mi, oluşturdukları ötekileştirmeyi yok edeceği için mi ,yoksa iktidar kimden yana ise onu tercih ettiği için mi seçti. toplum, chp için doğru aday olduğuna inandığı için seçti ise ne mutlu bize; ama eğer bireysel fayda iş belediye başkanı yanında olduğu ,gibi bireysel fayda için oy vermişse çok üzücü .
demokrasi,


doğru
Palabıyık seçim kazanmış çerkezköy örgütünü görevden alırken ne kadar adaletli davrandı da şimdi utanmadan adaletten bahsediyor bence o siyah çelengi önce kendi odasının kapısına bırakacaktı adalet herkes için olacak palabıyık ıda birgün görevden alacaklar ozaman adalet yerini bulacak
CEVAT KELLE


CHP’de görev dağılımı haftaya yapılacak

tebrik
Ç.köye yakışan başkan Hasan bey ve ekibini tebrik ediyorum alacağı kararların birleştirici uzlaştırıcı en önemlisi barıştırıcı olacağına inanıyorum.
ahmet AKAR


gorelim
Nereden tutarsan tut elinde kalır yazık bu parti ne hallerde yahuu
hasan demir


Otogarda korkulan oldu

otogar
normaldir..ahlakasız bir yorumda bulunucam otogarın içi leş gibi pislik içinde wcler öle yazahane önlerinde jenatörler,otogarda yazahanecelerin ağzında sigaralar eski topkapı otogarı daha temiz ve düzenliydi çerkezköyde artık başına buyrukluk almış gidiyor bir çok kurum iş yapıyor gibi gözüküyor ama malesef hiç birinin bir iş yaptığı yok yazık günah bu ilçede yaşayan insanlara bütün kurum temsilcilerine sesleniyorum aldığınız maaşın hakkını verin...
Erdal


...
......seyahat yıllarca yanlız çalıştığı bilet fiyatlarını kafasına göre ayarladığı insanlara köpek gibi muamele yaptığı için rekabete gelemez tarafları bilmiyorum ama kesin taraflardan birisi ...... // .........seyehat çalışanlarıdır...! rekabetten önce çerkezköyden istanbul tek firma ....... tek fiyat 17 tl ydi ...!
aykut


CHP’de Demir dönemi

gokan kaya
İyi o zaman sen çık aday ol genç kardeşim .. İnan metin donerden daha çok oy alırsın çünkü metin bitti artık kimseden destek göremez
sacit alp


Hayırlısı Olsun
Başkan Adayları ve Yönetim kurulu listesi incelendiğinde, Hasan Demir ve listesinin bu partiye daha çok fayda vereceği ve daha çok yakıştığı ortada... Gerek Hasan Demir gerekse listede bulunan yönetim kurulu üyelerinin büyük çoğunluğu Fedai Güven'in listesinden çok daha kaliteli. Bence seçimi CHP ve Çerkezköy kazanmıştır. Hayırlı olsun
Murat Kılıç


sacit alp
Degerli sacit bn sayin metin donmez dgilm ismim gokhan kaya.27yasinda bir vatandasim senin senin dedgin isimle bir cay icmisligm yok sayin donmezin veya baskalarin avukatida degilm bn sahislara dgl chp desdek verim mesela vahap baskani ic bilmiyrdm ama chpden adaydi kimseyi zan altinda birakma .bnim gokhan kaya olduguma inanmazsan .oh senin tercin ama birine iftira atmak ilkel degldir.bu yuzden kimse zan aldinda kalmasin diye yaziyrm.yani boyle bir mandik yanlis ozmn sende sacit dgl sin boyle bisey varmi ya.sonra burda gmeil adresi var senide bnide raht bulurlar isdeselr.cokmu merk edin gitgazeteye al gmail bak bn kimmisim
gokhan kaya


murat serine
Murat serin seni çok eski tanırım çok bilmişlik yapıp akıl vermeyi çok seversin ama naçizane tavsiyem akıl vermeden önce bir öğren araştır candan vekil hangi delegeyi aramışta fedahiye destek istemiş biri çıksın söylesin ben birebir şahidim chp meclis üyelerinin grup toplantısında Vahap akayın ben tarafım deyip meclis üyelerinin eline delege listesi verip delegelerden imza toplamaya gönderen ta kendisi gözümün önünde Ergun gabralıyı faik bey arayıp nereye oy istedi Vahap Akay kaç delegeye kendileri ve yakınları için iş sözü verdi meclis üyeleri kaç delegeye belediye desteği sözü verdi kimlere milletvekilliği sözü verildi haydi murat kafan çalışır öğren delegelere sesleniyorum yazıkkl oyuna geldiniz fedahi beye gelince ekibin ve sen iyi oy aldın bu kadar şeye rağmen hasan demir tek başına girse 20 oy alamazdı
seyfi can


provatormusuzzzzzz
YUKARDAKI YORUMDA SAYIN VKILI ELEADIRDIK PROVATOR OLDUK BU BNIM DUSUNCEM SAYGI DUYULMALI CERKEZKOY SECMENI KUCUK GOREN ARKADASIM CERKEZKOY OLMASA CHP MECLISE3VEKIL GONDEREMZDI UNUTMA ELESDIRIYE ACIK OLUN BN CHPNIN ICINDGM HER MITINGE TOPLANTISINA KATILDM AMA YANLIS GORDUNE ELESDIRMEK KULLUK VAZIFESIDIR .
gokhan kaya


gokhan kaya adlı rumuzla yorum yapan zat
İsmini neden yazmadın metin dönmesin ta kendisisin candan yuceer Tekirdağ milletvekilidir metin dönmez candan yuceer on seçimle tekirdağda birinci olmuştur buradan insanları karalamak sana yakışmıyor sen önce adam ol belki o zaman vekil olursun eğer cesaretin varsa girersin on seçime sende alırsın boyunun ölçüsünü vahap akayda girsin görelim öyle oturduğunuz yerden belediye imkanlarını kullanıp insanlara iş vaadiyle çıkar ilişkileriyle bu işi ne kadar yuruteceğinizi sanıyorsunuz
sacit alp


burada yorum yapan hasan demir ve belediye başkanı yalakalarına birde bu partinin delegelerine
Hepinize aferin neden aferin biliyor musunuz ?? Küçük metin denilen bir eşkiyanın bu partinin yönetim kadrosunda olmasına dansöz gibi kıvıran Birol Öztürk gibi bir adamın gelip bu ilçenin başkanlığına soyunmasına ve ilçe yönetimine girmesine engin camcı gibi sürekli yerlicilik kafatasçılık yapan birinin bu partide siyaset yapabilmesine ve listelerde isminin yazılmasına hasan demir gibi samimiyetsiz bir adamın ilçe başkanı olmasına şaşıyorum sadece şaşıyorum .. Candan yuceere benimde söyleyecek çok sözüm var ama bu partinin en çalışkan vekilisin
kudret d


Çerkezköy önce Belediyeyi sonra İlçe Yönetimini kazandı.
Hasan Demir i ve yeni ilçe yönetimini seçim başarısından dolayı kutluyorum. Bu gün Çerkezköy'ün çok ihtiyaç duyduğu CHP içindeki birliğin (belediye başkanı-ilçe yönetimi birliğinin) temelleri atılmış oldu.Hayırlısı olsun. Eğer CHP Çerkezköy'de bir sonraki dönemde de aldığı bayrağı taşımak istiyorsa bugün yaraları saralım ve önümüze bakalım.Halkın sorunlarını gören , Projeler üreten uyum içinde çalışan sosyal demokrat örnek bir ilçe olalım öncelikle. Belediye Başkanıyla -belediye meclisiyle - ilçe başkanıyla -parti yönetimiyle Çerkezköy'e sahip çıkan bir CHP bekliyor Çerkezköy Halkı. Candan Hanıma da naçizane tavsiyem artık Çerkezköyü bölmeyi bıraksın. Her zaman kendisi kaybeder. Kazanılmış bir belediye başkanlığı varken saygı göstersin ve bu başarıya karşı mücadele vermesin. Vahap Başkanı sevmeyebilir ama Remzi Garip gibi her devrin ve her kalıbın adamlarına (şu anda akp 1. sıra bel. meclis üyesi ) destek verirsen bugünde Gökhan İkizoğlu gibi Barış Erdoğan gibi yepyeni ve dinamik yüzler dururken Fedahi Güven gibi denenmiş ve geçmişinde başarı olmayan silik bir adayı desteklersen samimiyetinde inandırıcılığın da sorgulanır ve gerçek CHP liler de arkanda durmazlar. Sende oralarda duramazsın.
murat serin


dogruluk
sayın yüceer mahlesef çerkezköy chp teşkılşatını kendı tekelinde zanletiyor busebeple chp çerkezköy ilçe teşlılatını kendısı şu handa yönetiyor ancakkkkkkkkkk.....önümüzde bir seçim var ve bu seçimde kendısı bu hareketlerin cezasını çekeçek cezayı yüce türk milletin bir ferdi olan çerkezköy halkı verecekdir hasan demiri eleşdirmiyorum ama partide DEMOKRASİ YOKKKK CANDAN ŞU ŞEÇİLLCEK DİYOR ADAY SECİLİYOR VAHAP BAŞKANI ÇERKEZKÖYDE KİM TANIYORDU KIMSE DESEM YERİ VAR FAVARİ OLAN ADAYI YOK ETMEK İÇİN DEMOKRASİ ADIYLA KONGREYE GİDİLDİ 190 KİŞİYE YAKIN TEŞKİLAT MEHSUBU BENIM HAKKIMDA KARAR VERDİ ADAY BELİRLEDİ CANAN HANIMI ARTIK VEKIL OLARAK İNŞ YENI SECİMDEN SNRA GÖRMEYECEGZ BN CHPLİYİM VE METİN DÖNMEZİ MV OLARAK GÖRMEK İŞDİYORUM HALK BUNU İŞDİYOR
gökhan kaya


vekil
Her zamanki gibi bazı provokotörler vekil muhabbeti açıyor. Canan yüceer çerkezköyden değil tekirdağdan vekil seçildi. Çerkezköyden çıkan oyun oranı belli, saçmalamayın. Mecliste çalışan 5-6 tane vekil var ötkeliler zaten kayıplarda hele hele tekirdağın sadece 1 tane vekili var adı tanınan bilinen oda canan hanım, birde ona laf atmayın. Başkası adına saçma sapan konuşmayın tekirdağ ı bırakın türkiyenin en çok çalışan vekillerinden birisi. varsın kongreye gelmesin ne var bunda? taa uzaklardan gelenler ayda yılda bir kongreye gidiyor işleri bitiyor, canan hanımı tüm meclis toplantılarında koca tekirdağın her sorununda görüyoruz birde çıkın çerkezköyün sorunlarında siz boy gösterin görelim. öyle fare gibi saklanıp vekil şöyle böyle demesi kolay çıkın siz yaşadığınız yer için birşeyler yapın birazda kongreden kongreye ortaya çıkıp vatan kurtarmış havası yapmayın.
vatandaş


YORUMLAR
Yorumların yayınlanmasını,çağdaş ve tarafsız bir gazeteciliğin gereği olarak bekliyoruz.
Dr. Nurtekin EROL


DAR ALANDA ÇİFTETELLİ KONGRE
Görevden alınan bir yönetime,alınış gerekçesi okunmamıştır. Savunma için söz verilmemiştir.Tüzük çiğnenmiştir. Çiğnenen tüzük sonucu kongre çiftetelli ile kutlanmış. Dar bir salonda,izdiham içinde geçen kongre,hukuken yenilenmesi gereken bir kongredir.
Dr.Nurtekin EROL


Hani diğer vekil nerede?
Öncelikle Hasan Demir ve yönetimini kutluyor,başarılar diliyorum.Haberde okuduğum kadarıyla bütün CHP örgütleri ve vekilleri gelmiş ama ne hikmetse Çerkezköy'ün vekili Doktor Candan Yüceer gelmemiş.Acaba neden?? Ayıptır yahu.Çerkezköy'den vekil çıkmışsın taa en uzak ilçedeki örgütler orada Genel Bşk.Yrd. orada ama ne hikmetse o yok.Hala Vahap Başkanın başarısını özümseyememiş..Kendi desteklediği adayın kaybedeceğini anladı sanırım.Ama bakın ne güzel ki, iki aday da birbirini tebrik edip birlik beraberlik mesajı veriyor.Vekil hanımın ayrıştırmaları artık tutmayacak.2015 seçimlerinde Tekirdağ'dan aday olmasın da nereden olursa olsun.
Ali İsmail


HUKUK ÇİĞNENMİŞTİR
Görevden alınan bir yönetim yerine kayyum heyeti atanmıştı.Olağanüstü Kongre gündeminde tüzük gereği ilçe yönetiminin görevden alınış gerekçesinin okunması ve söz verilmesi gerekiyordu.Kayyum heyeti başkanının konuşmasının ardından seçimlere gidileceğinin söylenmesi ,Genel Başkan Yardımcısı ve İl Başkanının salondan ayrılmasından sonra, divan itirazlara rağmen hızla öneri yok diyerek seçimi başlatmıştır.Dar bir salonda,kargaşa içinde hazırlanan gündemin eksikliği ve divan heyetinin itirazları değerlendirmemesi kanımca bir hukuk ihlalidir.
Dr.Nurtekin EROL


KISA DÖNEM
bu dönem kısa dönem askerlik gibi olacak
adem ışık


ÖRNEK OLDU
KONGRE HAKİKATTEN ÖRNEK OLDU MUHALEFETE SÖZ HAKKI YOK AKP YE NİYE KIZIYORSUNUZKİ ?
CEVAT KELLE


  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Birgün Gazetesi Bugün Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi Gunes Gazetesi
Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi
Star Gazetesi Takvim Gazetesi Taraf Gazetesi Türkiye Gazetesi
Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yenisafak Gazetesi Zaman Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
G.O.P. Mahallesi, Barbaros Caddesi, Kamburoğlu Sokak No: 10 Çerkezköy - TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 - 725 26 10 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya