Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
20 Ekim 2018 Cumartesi
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
İYİ Parti Kapaklı’dan gövde gösterisi
İYİ Parti Kapaklı’dan gövde gösterisi
İYİ Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı, kurucu yönetim kurulu üyelerini Ali İhsan Mandalı Düğün Salonu’nda coşkulu bir ortamda kamuoyuna tanıttı.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 07.01.2018 21:38
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Türkiye’nin iyi olması için çalışacaklarını kaydeden İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin “İYİ Parti olarak Türkiye’yi bu kötü gidişattan kurtarmak için hep birlikte yol almak istiyoruz” dedi.

 

KATILIM YOĞUN OLDU

 

İYİ Parti Kapaklı Teşkilatı çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Yönetim kurulu üyelerini oluşturan ilçe başkanlığı, basın mensupları ve partililerle bir araya geldi. Tanıtım toplantısına ilginin bir hayli fazla olması da dikkatlerden kaçmadı. Programa İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Seval Erkan, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Enes Kaplan, İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Cemalettin Türlin, İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, İYİ Parti İlçe Başkanları, Türkiye Muhtarlar Derneği Kapaklı Şube Başkanı Seçkin Dilsiz, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kapaklı Temsilcisi İbrahim Çetintaş, esnaflar, iş adamları ile partililer katıldı.

 

“TÜRKİYE’NİN İYİ OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

 

Programda açılış konuşması gerçekleştiren İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin “İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanımızın teklifi ve Genel İdare Kurulu üyesi Enes Kaplan’ın oluru ve Teşkilat Başkanımız Koray Aydın’ın onayı, Genel Başkanımız Meral Akşener’in ataması ile 15.12.2017 tarihinde İYİ Parti Kapaklı İlçe Kurucu yönetimi olarak görevlendirilmiş bulunuyoruz. Bizde bu görevi namus ve şeref bilip Türkiye’mizin iyi olması için çalışacağız. Bununla birlikte “ Bizde bu yapıda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” diyen Kapaklılı gençlerimiz ile gençlik kolları yapılanmasını da başlatmış bulunuyoruz” diye konuştu.

 

“HEP BİRLİKTE YOL ALMAK İSTİYORUZ”

 

İYİ Partinin en yerli, en milli ve en demokratik siyasi mücadele sonucu milletin gözü önünde kurulmuş bir parti olduğunu kaydeden Çetin “ Dolayısıyla İYİ Parti gücünü ve kuruluş ilkelerini doğrudan milleten almış ve meşruiyetinin kaynağını Türk milleti olarak gören bir siyasal harekettir. İYİ Parti  iki yıldan fazla bir siyasi mücadele sonunda kurulmuş bir partidir. Politik yürüyüşümüz her türlü baskı, şiddet ve engellemeye rağmen milletimizle buluşmayı başarmıştır. Genel Başkanımız Meral Akşener; “ Bize gelen gömleğini çıkarmasın” diyor. Biz de İYİ Parti Kapaklı İlçe teşkilatı olarak, gömleklerimizi çıkarmadan, milletin bütünlüğü, mutluluğu, kavga dilinin ortadan kalktığı, hayat tarzına saygılı bir Türkiye için çalışacağız diyoruz. İYİ Parti olarak kimseden inandıkları, benimsedikleri değerlerden vazgeçmesini istemiyoruz. Tam aksini İYİ Parti’nin iktidar yürüyüşüne destek vermek isteyen herkes, dilerse kendisini ülkücü, milliyetçi, sosyal demokrat, solcu, muhafazakar ve benzeri alt siyasi kavramlar ile partimiz çatısı altında da dilediği gibi tanımlayabilir. İYİ Parti olarak Türkiye’yi bu kötü gidişattan kurtarmak için hep birlikte yol almak istiyoruz” dedi.

 

“HER KESİMİN DERDİNE ÇÖZÜM OLACAĞIZ”

 

Çetin “ Biz milletimize güveniyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” sözünü rehber edinin vatan sevdalısı tüm kardeşlerimizi hiçbir ayrım gözetmeden İYİ Parti çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Sen ben yok biz varız. İYİ Parti iktidarını birlikte kuralım. Atatürk’ün ilkelerini, İslam’ın emrettiği adaleti, halkın beklediği refahı, insanlığa hizmeti, İstiklal Marşı’nın coşkusunu birbirinden ayırmadan tüm halkımızı Kuvayi Milliye ruhuyla kucaklayacağız. Öncelikle hedeflerimiz bir diğeri de siyasi ve medyayı kabadayı dilinden ve kavgacı üsluptan çıkarmaktır. Gücümüzü, milletimizden aldığımız için; kimseyi ötekileştirmeden, ayrımcılık yapmadan tüm gönüllere girerek, toplumun her kesiminin derdine çözüm olacağız. Tüm çalışmalarımız milletimizin iyi bir yaşam sürmesi, mutlu olması ve güven ortamının tesis edilmesi içindir. Güvensizlik bir milleti parçalar ve bir devleti yıkar. İYİ Parti olarak birbirimizi güvenmeyi milli birliğimizin direği olarak görmekteyiz. Türkiye’yi sokaklarda mutlu, gözleri gülümseyerek yaşayan insanlar ülkesi olarak görmek istiyoruz. Bu nedenli İYİ Parti’nin ‘Türkiye iyi olacak” sloganıyla başlattığı iktidar yürüyüşüne, destek vermek isteyen herkes, İYİ Parti çatısı altında kendisin tanımlayabilir ve parti politikalarının oluşum sürecine katkı verebilir. Bize düşen gömleklerimizin üzerine vatanseverlik üniformasını giyip, Türkiye’yi iyi hale getirmek için çalışmaktır. Tüm Kapaklı halkını İYİ Parti çatısı altında güç birliği yapmaya davet ediyoruz. İYİ Parti Kapaklımızın ve Türkiye’mizin üzerine güneş gibi doğacaktır. Herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene” diyerek sözlerini tamamladı.

 

“GELİN GÜÇ BİRLİĞİ OLALIM”

 

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Seval Erkan’da programda kısa bir konuşma gerçekleştirdi. İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin ve yönetimine başarılar dileyen Erkan “ İyilerin eni Kapaklı’da açıldı. Atatürk’ün izinde, Kuvayi Milliye ruhuyla, iktidar adımı atan teşkilatımıza da teşekkür ediyoruz. Gelin güç birliği olalım, Allah’ın izniyle Kapaklı, Tekirdağ ve Türkiye iyi olacak” dedi.

 

“TEKİRDAĞ’DA BİRİNCİ PARTİ OLMAK İSTİYORUZ”

 

Türkiye iyi olacak sloganıyla İYİ Parti’yi kurduklarını kaydeden İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Enes Kaplan “ Kuruluşumuzdan sonra Türkiye’ye iyi geldiğimizi herkes anladı. İYİ Partinin daha iyi yerlere gelmesi için Genel Başkanımız Meral Akşener 18 ili gezdi. 81 ili gezmek içinde programlarını sürdürüyor. Bölgemizde İYİ partinin teşkilatlanma yapısı için uğraşıyoruz. Bugün Kapaklı’da harika bir manzara görüyoruz. İYİ Partinin Kapaklı’ya da çok iyi geldiğini gördük. Türkiye’de 68 ilde teşkilat çalışması yapıldı. Tekirdağ’da il başkanlığımızı ve 11 ilçe teşkilatımızı kurduk. Teşkilat hazırlıkları yapıldıkça sahaya çıkmayı hedefliyoruz. Amacımız Tekirdağ’da birinci parti olmaktır. Bunun içinde başarıya ulaşacağız” dedi.

 

İŞTE YENİ YÖNETİM

 

Konuşmaların ardından İYİ Parti Kapaklı kurucu yönetim kurulu üyeleri ve ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri tanıtıldı. Yusuf Çetin Başkanlığındaki kurucu yönetim kurulunda Hamza  Sakarya,Sevda  Altuntaş,Erdem  Ekkazan,Nesrin Küp,Cuma Uz,Cemalettin Farımaz,Mehmet Kaygusuz,Adnan Hasköy,Talat  Şanlı,Erol Çetin,Özcan Dursun,İsmet Yılmaz,Sevgi Yarlıgan,Kazım Doğaç,Semiha Göneneç,Güler Ekiz,Hatice Çilem Peltek,Dilek Büyükbaş,Kemal Bilgin,Ali Varol,Zafer Babatürk,Nihat Özbirge,Necmi Tosun,Levent Ertaş,Erhan Gümüş,Mustafa Tümer,Canan Eren,Erol Sarı,İbrahim Çakmak,Selçuk Acet,Ahmet Aydoğdu,Sadık Adıgüzel,Faruk Gömal,Hüseyin Kaplan,Yılamz Özman,Günay Küp,Gürsel Yetişoğlu,Halil Duman,İbrahim Acar,Özcan Duran,Ender Togaç,Serdar Süner,Mehmet Deniz,Gürkan Verici,Ayşe Nur Dursun,Alper Yasin Yayla, Ziya Öztürk,Kamil Sakarya,Hatice Bahtiyar,Canan Özatılgan,Yücel Tiryaki,Ahmet Şen,Tahsin Salğın,Recep Göksu, Ergül Genç, Kadir Özcan,Uğur Yalçınkaya,Şeref Dik,Mustafa Önder,Mehmet Özcan yer aldı. İYİ Parti Gençlik Kolları yönetiminde ise Ali Alkan Mandalı,Selin Çavuş,Özge Akçay,Kubilay Türkkan,Yaşar Doğaç,Eray Aslan,Sedat İnce,Emrah Ergenç,Burak Büyükbaş,Mert Akdemir,Tufan Çoban,Rasim Topuzlu,Orhan Kaçak,Hasibe Didem Karel, Uğur Beyni,Onur Gökbudak yer aldı.

 

TEŞKİLAT BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI

 

İYİ Parti Kapaklı İlçe Teşkilatının Ali İhsan Mandalı Salonu’ndaki tanıtım toplantısının ardından partililer Kapaklı Belediye binasının yan tarafında bulunan partinin yeni yerinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından partililer yeni teşkilat binasında istişarede bulundular.

 

Haber / Faik Onur KAYA

 

 

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
3 İlçenin Emniyet Müdürü değişti
  ANKET
ÇERKEZKÖY VE KAPAKLI'YA YAPIMI PLANLANAN TERMİK SANTRAL BÖLGEMİZ YAPILMALI MI?
HAYIR ASLA YAPILMAMALI
FİKRİM YOK
EVET YAPILMALI
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya