Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
27 Ocak 2020 Pazartesi
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
4 ayda 10 eğitim verilecek
4 ayda 10 eğitim verilecek
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından eğitim kapsamında sürdürülen faaliyetler devam ediyor.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 18.02.2018 20:57
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Yapılacak eğitimler kapsamında; 21 Şubat Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Prof. Dr. Murat Erdal ve Araştırma Görevlisi Adil Ünal’ın anlatımıyla düzenlenecek olan ‘Tedarik Zinciri Operasyonları Referans Modeli (Skor)Eğitimi’nde, skor modeli yapısı ve özellikleri, skor modelinde tedarik zinciri süreçleri, Scor ve tedarik zinciri performans ölçümü, Scor tedarik zinciri uygulamaları, Scor modelinde insan kaynaklarına bakış konuları anlatılacak. 28 Şubat Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Süleyman Işık’ın anlatımıyla düzenlenecek olan ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Ve Şirketlere Çalışanlara Getirdiği Yükümlükler Konulu Eğitim’de ise ‘hangi veriler kişisel ver kapsamındadır? Özel nitelikli kişisel veriler hangileridir? Veri işleme şartları nelerdir? Hangi durumda kişileri açık rızası alınmalıdır? Kanun ile öngörülen idari ve cezai yaptırımlar nelerdir?’ konuları anlatılacak.  

 

MART AYINDA YAPILACAK EĞİTİMLER

 

Mart ayında yapılacak eğitimlerde ise 7 Mart Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Yrd. Doç. Dr. Zeki Yüksekbilgili’nin anlatımıyla ‘Kriz Ortamında İşletme Yönetimi Eğitimi’nde ‘stratejik yönetim ve temel kavramlar, planlama ufku ve stratejik yönetim ilişkisi, stratejik planlama öğeleri, stratejik yönetim araçları kriz yönetimi aşamaları, krizde stratejik yönetim, krizden ders almak ve krizleri fırsata dönüştürmek’ konuları anlatılacak. 17 Mart Cumartesi günü 10:00-16:00 saatleri arasında Ebru Yaşar Seçen’in anlatımıyla düzenlenecek olan ‘Etkili İletişim Ve Beden Dili Eğitimi’nde ‘iletişimin temel unsurları, Neden iletişemiyoruz? İletişim tarzları, benlik kavramı, rol çatışmaları, bireysel/örgütsel engeller, ast üst ilişkileri, doğru dinleme, beden dilini doğru anlamak’ konuları anlatılacak.  21 Mart Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Koray İnan’ın anlatımıyla düzenlenecek olan  ‘Satış Arttırma Becerileri Eğitimi’nde ‘değişen paradigmalar ve satış stratejilerine etkileri, deneyim ve özgürlük devri, ,bugünün tüketicisi kimdir, satın alma ve karar vermenin sırları, müşteri profilleri analizi, satış yönetimi için araçlar: kurum içi koçluk ve mentorluk uygulamaları’ anlatılacak. 28 Mart Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Süleyman Işık’ın anlatımıyla düzenlenecek olan, İş Hayatında Kurumsal Sistem Kurma Teknikleri Eğitimi’nde ‘mevcut sistemlerin analizi, değişim tetikleyicileri, değişimden amaçlanan faydaların belirlenmesi’ gibi konular anlatılacak.

 

NİSAN AYINDA YAPILACAK EĞİTİMLER

 

Nisan ayında yapılacak eğitimlerde 4 Nisan Çarşamba günü 10:00- 16:00 saatleri arasında Yrd. Doç. Dr. Zeki Yüksekbilgili’nin anlatımıyla düzenlenecek olan ‘Telefonda İletişim Ve Eğitim Hizmeti Eğitimi’nde ‘iletişim nedir, iletişim engelleri dinlemek, ses kullanımı, telefon iletişimi nedir, altın kurallar zor insanlarla başa çıkmak’ gibi konular anlatılacak. 11 Nisan Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Fatih Yaldız’ın anlatımıyla düzenlenecek olan  ‘Karar Verme Teknikleri Eğitimi’nde ‘karar verme süreci, karar verme sürecinin temel öğeleri, örgütsel karar türleri, iyi bir kararın ölçütleri’ gibi konular anlatılacak. 18 Nisan Çarşamba günü 10:00 16:00 saatleri arasında Koray İnan’ın anlatımıyla düzenlenecek olan ‘kar noktaları eğitiminde karlılık ve karlılığın kaynağı, fiyatlandıralım ama neye göre nasıl, satış ekiplerinin motivasyonu, performansını arttır! Karını arttır!’ gibi konular anlatılacak.

 

MAYIS AYINDA YAPILACAK EĞİTİM

 

Mayıs ayında yapılacak eğitimlerde ise 9 Mayıs Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında Dr. Zeynep Hatipoğlu’nun anlatımıyla düzenlenecek olan ‘Görev Verme Ve Delegasyon Eğitimi’nde ‘delegasyon kavramı, delegasyonun faydaları, delegasyon sürecinde karşılaşılan sorunlar, işlerin sınıflandırılması, delegasyon stilleri’ gibi konular anlatılacak.

 

Haber / Hilal ÇARIKÇI

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Kaçırıldığı iddia edilen liseli kız Şarköy’de bulundu
Sağlık için istiridye mantarı yiyin
Çerkezköy depremzedeler için tek yürek oldu
Demirbağ ve Cömert ailelerinin mutlu günü
Aksaraylılar 10.yıl etkinliğinde buluştu
Derbide Tekirdağspor’u tek golle mağlup ettik
CHP İlçe Teşkilatı Pazar esnafını gezdi
Aygun: SGK yasasındaki yoksulluk tanımı değişmeli
Mobil ikram aracı deprem bölgesine ulaştı  
Albayrak ve Çetin arızayı yerinde inceledi
  ANKET
ÇERKEZKÖY'ÜN SOKAK VE MAHALLELERİNDE YAPILAN SOKAK DÜĞÜNLERİ YASAKLANMALI MI?
HAYIR YASAKLANMAMALI
EVET KESİNLİKLE YASAKLANMALI
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya