Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
26 Mayıs 2019 Pazar
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
Mandalı: Biz birlikte çok güçlüyüz
Mandalı: Biz birlikte çok güçlüyüz
3 dönemdir Belediye Başkanlığı yapan ve dördüncü dönem için Millet ittifakının Kapaklı Belediye Başkan adayı olan İrfan Mandalı bugün düzenlediği meclis üyesi aday tanıtım toplantısında gövde gösterisi yaptı. Alanda toplanan binlerce vatandaştan destek isteyen Mandalı “  Sevdamız Kapaklı diyerek tam 15 yıldır sizlerin teveccühü ile sizlere hizmet etmeye çalışan bir başkanım. 15 yıl içinde neler yaptığımızı, Kapaklı’nın  nasıl bir değişim yaşadığını hepimiz biliyoruz. Biz birlikte çok güçlüyüz. İnşallah yeni dönemde de sevdamız Kapaklı diyerek yeni projelerimizle sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 10.03.2019 20:32
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Millet ittifakı Kapaklı Belediye Başkan adayı İrfan Mandalı ve meclis üyeleri düzenlenen programda tanıtıldı.

 

 

 

 

“80 BİN SEÇMENİN OYLARINA TALİBİZ”

 

Bugün saat 14.00’de Kapaklı Belediye meydanında gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin “ Değerli Kapaklılılar, öncelikle genel başkanımız Meral Akşener sizlere kucak dolusu selamlarını gönderdi lütfen kabul buyurun. Bizler Millet İttifakı olarak 24 Haziran'da başlayan bu birlikteliğimizi genel merkezlerimizin yapmış olduğu protokol gereği 31 Mart yerel seçimlerinde de sürdürme kararı aldık. Kapaklı'da da İYİ Parti olarak Cumhuriyet Halk Partisi Adayı İrfan Mandalı'yı Belediye Başkanı olarak destekliyoruz. Bu yolda kendisine her türlü desteği vermeye hazırız. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık dönemde de kendisi belediye başkanı olacak. Biz yalnızca İYİ Parti ya da CHP seçmenlerinin oylarına değil, tüm Kapaklı'daki 80 bin seçmenin oylarına talibiz” dedi.

 

 

 

“MART’IN SONU BAHAR”

 

Çetin’in ardından konuşan CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin “ Aldığımız bu kutsal görevi 2014 yılından beri Tekirdağ ilinin tüm ilçelerinde layıkıyla yerine getirmiş olmanın onuru ve gururunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri insan odaklı, sosyal ve demokrat belediyeciliği her alanda kusursuz bir şekilde yerine yerine getirmiş bulunuyoruz. Tekirdağ'ın tüm ilçelerinde yaşayan vatandaşlar böyle bir anlayışla yönetilmekten son derece mutlular. 31 Mart 2019 günü bu anlayışın devamı için sizlerden tekrar destek istiyoruz. Kapaklımız her yıl Türkiye'nin en çok nüfus artışı olan ilçelerinden biri olmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Böyle hızla büyüyen ilçemize onu yakından tanıyan, vatandaşın derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen, Kapaklı sevdasını kendisine yaşam felsefesi edinmiş bir başkan gerekmektedir. Kapaklısına sevdalı, halkın adamı İrfan Mandalı; ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte bir dönem daha destan yazmaya hazırız. Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum; Mart'ın sonu bahar! “diye konuştu.

 

“DOĞRUYUM DEMEKTEN RAHATSIZLAR”

 

Millet ittifakının genel merkezlerce yapıldığını kaydeden İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan “Amacı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetin temel değerlerini, üniter yapısını korumaktır. Bu ittifakı genel seçimlerden sonra yerel seçimlerde devam ettiriyoruz. Bu kapsamda Tekirdağ'da ittifak olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak'ı 11 ilçede destekliyoruz. Kapaklı ilçemizde de aynı şekilde İrfan başkanı teşkilatlarımız nezdinde kayıtsız, şartsız destekliyoruz. Bu desteklerimiz 8 ilçede kayıtsız şartsızdır, kalan 3 ilçede de kendi adaylarımızı destekleyeceğiz.Bu iktidarda bazı sorunlar var. 'Beka sorunu' diye tutturuyorlar ama en büyük sorun Türkiye Cumhuriyeti'ni yöneten iktidardadır. Ülkede haksızlığa, hukuksuzluğa, işsizliğe ve kurulmuş düzeni yok etmeye; artı ülkenin kuruluşlarını satarak ekonomisini bitirmeye neden olan bu iktidardır. Türkiye Cumhuriyeti'nin tek beka sorunu bu iktidardır. Onun için ittifak olarak bunları ilk olarak yerelden defedeceğiz, ardından genelde başımızdan defedeceğiz. Şuanda hükümetin bir takım uygulamaları var. 'Türküm' demekten rahatsızlar, 'Doğruyum' demekten rahatsızlar, 'Çalışkanım' demesinden rahatsızlar. Önceki gün Enerji Bakanı Çerkezköy'e geldi, sizin ilçenizi de ziyaret etti. 'Termik Santral projesini kaldıracağız' diyorlardı, şimdi 'Müjde doğalgaz bulduk' diyor. Buna kargalar bile güler, bizim Trakyamızın her yerinde zaten doğalgaz var. Enerji Santral için 'Kömürümüzde yeterli değerleri bulamadık' diyor; 'Yapmayacağız' demiyor. Ve bizim koyunlarımız bunları alkışlıyorlar. Hepimiz kanser mi olacağız? Bunun için yerel seçimlerde tüm İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partililer birleşerek bu iktidara son noktayı koymak zorundayız” dedi.

 

“KAPAKLI’YI YENİDEN UÇURACAKTIR”

 

Programda konuşan CHP Tekirdağ milletvekili Dr. Candan Yüceer “ Kapaklı benim için en az sizler kadar kıymetli bir ilçedir. Çocuklarımı kucağıma alıp büyüttüğüm bir yerdir. Anlamı ve önemi benim için fazladır. Kapaklı ilçe olmadan önce bile ilçe olmak için hazırdı. Büyükşehir ve Kapaklı Belediyesi kıt kanat zamanda yaratıcılık ve çözüm odaklı hizmetleriyle güzel hizmetler yaptılar. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı hiçbir zaman partizanlık yapmadı. Bizim anlayışımızda rant yok kent kültürü var. Betona değil geleceğe yatırım var. Bu anlamda geçtiğimiz dönemden bu döneme kadar tüm belediye başkanlarımız Tekirdağ’ın çehresini değiştirdiler. İrfan Mandalı vizyonlarıyla, çalışma azmiyle, Kapaklı ve ülke sevdasıyla Kapaklı’yı yeniden uçuracaktır. Elbette eksiklerimiz var ama yapılacak çok işimiz var. Yarım kalan projelerimiz var. Bunları bitirmek için daha fazla hizmet gerekiyor” dedi.

 

“ÇOK DİKKATLİ OLMALIYIZ”

 

Yüceer “ Memleketin hali ortada. Ekonomik sorunlar, yolsuzluk işsizliği görüyorsunuz AK Parti üretmeyen bir Türkiye yarattı. Tarımı bitirdiler, 130 milyar borç 527 milyara çıktı. Her doğan çocuk 30 bin TL borçla doğuyor. Memleketi sadece çıkarları için iktidarları ile böldüler ve ayrıştırdılar. Bir ülkenin birlik ve beraberliği bozulursa bu tutkal artık yapışmaz. Kimseyi üç beş oy alacağım diye bu toplumun birliğine, barışına, huzuruna nifak sokmamalıdır. Bizler çok dikkatli olmalıyız. Bu birilik beraberliğimiz üç beş oy için kardeşlik hukukuna zarar vermek isteyenlere izin vermemeliyiz. Hepimiz aynı otobüsteyiz. Kimsenin gücü birlik beraberliğine, ortak geleceğine yıkmaya yetmeyecektir” diye konuştu.

 

“İŞÇİNİN VE EMEKÇİNİN HAKKINI YOK SAYIYORLAR”

 

Çerkezköy ve Kapaklı’ya her gün bakanlar geldiğini kaydeden Yüceer “ 17 yıldır neredeydiniz. Seçimlere 20 gün kala gidip geliyorsunuz. 17 yıldır iktidarda olanlar  ‘bir damla su mu’ getirdiler. Ne hizmet getirdiler. Bu ülkenin beka sorunu var diyorlar. Bu seçimlerin öneminden farkındayız. Beka sorunu AK Parti ve MHP saltanatının beka sorunudur. 17 yıldır iktidardalar istedikleri kanunu çıkardılar, istediklerini atadılar. Pkk açılımı yaptılar. Şimdi bunları siz yapınız. 17 yıldır beka sorununu çözemediniz, yerel seçimlerde de mi çözeceksiniz. Çocuk mu kandırıyorsunuz.  Huzurumuzun bozulmasına kimse izin vermeyecektir. Birlik ve beraberlik devam ettiği sürece herkes vız gelir tırs gider. Yedi düvele karşı ortak mücadeleyi verdik, gene veririz. Bu ülkenin beka sorunu sizsiniz. Sizlerin politikasıdır. İşçinin emekçinin hakkını yok sayıyorlar. Bu anlayış kendilerine saray yaptırıp ülkemin insanlarını kuru soğana mahkum eden anlayıştır. İnşallah bu anlayıştan ülkemizi kurtaracağız. Ben belediye başkanlarımıza, beraber yol yürüdüğümüz hemşerilerimize yiğit ve mert insanlarına inanıyoruz” dedi.

 

“12-0 YAPACAĞIZ”

 

Yüceer “ Millet ittifakı kurduk. İllet zillet dediler. Gayri meşru dediler. Bizlere terörist dediler. Kimlerle ittifak kurduklarını, kimlerle masaya oturduklarına bakacaklar. Biz millet ittifakı ile güç birliği kurduk. Hedefimiz yine 12-0 yapmak. Onları ittifakı iftiraları, bizi yıldırma çabaları beyhude çabalardır. Ben buna inanıyorum. Termik santral yapacağız dediler. Bizde yapamazsınız dedik. Bize şov yapıyorsunuz dediler. Seçimlere kısa sürede kala milletvekilleri sosyal medyadan yapılmayacak dedi. Açıklama yapmayan bakan seçimlere 20 gün kala gelip açıklama yapıyor. Biz buraya termik santral yaptırmayacağız. Hep böyle bir olacağız. Çocuklarımız sağlıklı bir çevrede yaşasın istiyoruz. Onlar bilmedikleri için böyle konuşuyorlar. 12-0 yapmak için çok çalışmamız gerekiyor. Yıldırmaya çalışıyorlar, oylarımıza sahip çıkalım. Demokrasi ve millet üzerine kurulan ittifakı bozmaya çalışıyorlar. Onların ucuz siyasetine papuç bırakmayacağız. Tekirdağ’lı hemşerilerim ranta yönelik haramilerin saltanatına asla izin vermeyecektir” dedi.

 

“BİZİM BAŞKANLARIMIZ 4 MİLYAR TL YATIRIM YAPTI”

 

Gördüğü manzara karşısında ‘ Kapaklı tamam’ diyerek konuşmasına başlayan CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun “ Yine 12-0 yapacağız. Enerjileri bitti sönmeye başladı. 31 Mart akşamı ampul patlayacak. Türkiye’de ki ölüm rakamlarına baktığımız zaman dördüncü sıradayız. Dört kişiden birisi kanserden ölüyor. Enerji bakanı gelmiş Tekirdağ’ın her yerinde doğalgaz var diyor. Yeni mi öğrendin. Doğalgaz bulmuşlar müsteşarlarının doğalgaz çıktığından bile haberi yok. Tekirdağ’da kaya gazı da var. Biz Trakya’ya termik santral yaptırmayacağız diyor. Bunu sen demedin. Cübbesine sahip çıkan hakimler, danıştay’da ki hakimler sayesinde termik santral iptal oldu. Ama bunu da başarıymış gibi paylaşıyorsunuz. Burası Trakya, bunu yemezler. Bizim başkanlarımız merkezi yönetimden daha önde gidiyor. Vergide dokuzuncu sıradayken, hizmet almada 40’lara düştük. Vergiyi veriyoruz ama geri dönüşü bize gelmiyor. Tekirdağ beş yıllık süre zarfında Ankara’dan 836 milyon TL para almış. Ama bizim belediyelerimiz beş katını yani 4 milyar TL yatırım yapmıştır” dedi.

 

“HERKESİN OYLARINA TALİBİZ”

 

Tekirdağ ve ilçelerinin beş yıllık süre zarfında 35 milyar TL vergi ödediğini kaydeden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ milletvekili Faik Öztrak “ Tekirdağ Berlin olma yolunda ilerliyor. Sizler burada 4 milyar TL bir yatırım yapmışsınız. Seçimlere ağır şartlarda gidiyoruz. Devletin borcu beş kat, şirketlerin borcu 33 kat, 17 yılda vatandaşın borcu 78 kat artmıştır. İnsanlar kuru soğana muhtaç olmuşlardır. Ülke çok kötü yönetiliyor. Liyakat diye bir şey kalmadı. İşsizlik 7.5 milyona çıktı. Dünyada 93 ülkenin nüfusundan fazladır.  Her dört gençten birisi işsizdir. Milletten kopan iktidar saraylarında ejder sularını içiyorlar. Kilosu 4 bin TL’lik çaylar içerken, meydanlara vatandaşlara 250 gramlık çay dağıtıyorlar.  ‘Beni desteklemeyen benim sözümü dinlemeyen herkes haindir’ diyen bir yönetim anlayışı vardır. Milletin birliği beraberliğinden sağlamakla sorumlu olun cumhurbaşkanlığı makamı insanların içine nifak sokuyor.  Martın sonu bahardır. Zafer kazanacağız demiyorum. Büyük başarı elde edeceğiz. Çünkü burada AK Parti, MHP ve diğer partilere oy veren herkesi millet ittifakı olarak kucaklıyoruz. Zafer düşmana karşı kazanılır. Zafer kazanmayacağız kimse bizim düşmanımız değil. Herkesin oylarına talibiz” dedi.

 

“HER ZAMAN MANDALI’NIN YANINDAYIM”

 

3 gündür Kapaklı’da gece gündüz gezdiğini kaydeden Millet ittifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kadir Albayrak “ Kapaklı'da bir heyecan seziyordum ama bu heyecanı meydanlara taşıyan değerli başkanıma çok teşekkür ediyorum. Bugün İrfan Mandalı'nın günü, birazdan onu buraya çağıracaklar fakat onlar çağırmadan ben biraz anlatmak istiyorum. 5 yıldır kendisi ile birlikte çalışıyoruz. Kapaklı'ya sevgisi olan bu başkanın, Büyükşehir'e göndermiş olduğu meclis üyeleri ile çok güzel çalışmalara imza attık. İrfan Başkan'ın o kadar büyük bir Kapaklı sevgisi var ki, zaman zaman kendi Büyükşehir Belediye Başkanı ile tersleşecek kadar kendine güveniyor. Helal olsun diyorum, burada darılma gücenme yok. Çünkü o, bugün 112 bin nüfusa gelen Kapaklı'yı; 2 bin nüfusundan itibaren biliyor. Belki Kapaklı'nın yüzde 60'ını tek tek, isim olarak sayabilecek bir arkadaşımız. Tekirdağ’ın bütün ilçelerine büyük hizmetler yaptığımızı söylemek istiyorum. İrfan Başkan, sonuna kadar çalışmaya devam! Yetmediği yerde Kadir Bey senin arkandadır. İnşallah 31 Mart akşamı Tekirdağ'da Millet İttifakı olarak tüm belediyeleri alacağız. Türkiye Millet İttifakı olarak Türkiye'nin büyük çoğunlukta belediyelerini alacak ve ülkemize nefes aldıracak” dedi.

 

TEK TEK SAHNEYE DAVET EDİLDİ

 

Konuşmaların ardından alkışlar eşliğinde Millet ittifakı meclis üyeleri ve Kapaklı Belediye Başkan adayı İrfan Mandalı teker teker sahneye davet edildi.  “15 yıldır kimseyi ayrıştırmıyoruz. Çünkü biz Kapaklı’ya sevdalıyız” diyerek konuşmasına başlayan Millet ittifakı Kapaklı Belediye Başkan adayı İrfan Mandalı “ 15 yıldır sürekli dile getirdiğim bir cümle var. Biz büyük bir aileyiz. Bugün buradaki kalabalığı görünce bu cümleyi değiştirmeye karar verdim. Biz çok büyük bir aileyiz. Aile demişken anacığımı da görüyorum. Analarımız bizim başımızın tacıdır, analar ayağa çağrılmaz cennet anaların ayaklarının altında olduğunu müjdelenirken, onları ayağımıza çağırmak ne haddimize. Onlar başımızın üstünde taşımamız gerekir “diyerek annesinin elini öptü.

 

“KAPAKLI’YA İHANET ETMEK İSTEYENLERİ UNUTUR MU “

 

Mandalı “ Sizlerin teveccühü ile tam 15 yıldır sizlere hizmet etme gayreti içindeyim. Kapaklı küçücük bir beldeyken, bana bu görevi layık gördünüz. Birlikte gece gündüz demeden, partili partisiz ayrımı yapmadan çalıştık. Beş yıl önce sizlerle birlikte bir mücadele verdik. Biz artık ilçe olmak istiyoruz dedik. Ama birileri ne dedi biliyor musunuz ? İlçe olmaya ne gerek var, Çerkezköy’e bağlanalım dediler. Kapaklı’nın önünü kesmek için el altından pazarlıklar yaptılar. Ama biz ne yaptık. Sizlerle el ele verdik ve Kapaklı’yı ilçe yaptık. Bu da yetmedi Kapaklımızı Trakya’nın parlayan yıldızı haline getirdik. Bunu birlikte başardık. O zaman bizi engellemeye çalışanlar, Çerkezköy’den belediye başkan yardımcılığı sözü alanlar şimdi Trakya’nın gözde ilçeleri arasında olan Kapaklı’da belediyeyi yönetmeye talip olmuşlar. Benim halkım Kapaklı’ya ihanet etmek isteyenleri unutur mu ? “ diye konuştu.

 

“VATANDAŞ SİZİN NE OLDUĞUNUZU BİLİYOR”

 

“Bunların Kapaklı’ya hizmet etmek, bunlar ne Kapaklı’yı, ne de Kapaklı halkını zerre düşünmüyorlar” diyerek konuşmasın devam eden Mandalı “  Sizlere vereceğim örneklerle iyi anlayacaksınız. Yakın zamanda akciğerimiz konumundaki Pınarça’da kömürlü termik santral tehdidi ile karşı karşıya kaldık. Sizlerin teveccühü ile seçilmiş belediye başkanı olarak hemen STK, siyasi partilere ve sizlere çağrıda bulundum. Bu termik santral insan sağlığına zararlı, konum itibariyle yüz binlerce kişiyi zehirleyecek dedim. Tüm STK’lar bu çağrımızı dikkate aldı. Tüm vatandaşlarımız hep birlikte santrale karşı durdu. Siyasi partilerin bir çoğu da yanımızda oldu. Ancak bir kişi sesini çıkartamadı. Yahu kardeşim gel etme, bunca insan kanser olacak dedik. Ne dese beğenirsiniz? ‘ ben karşı çıksaydım, Ömer Abi gibi yapmam gerekirdi’ diyor. AK Parti Belediye meclis üyesi Ömer Kılınç termik santral kararı alınınca buna tepki olarak ‘torunlarımın istikbalini düşünerek termik santral istemiyorum. Ben bu vebale ortak olamam ’ diyerek görevinden ve partisinden istifa etti. Ama bu şahıs ne yaptı. Adaylığı elden gitmesin diye, sizlerin sağlığını hiçe sayarak sus pus oturmayı tercih etti. Şimdi sizlere soruyorum; sizin sağlığınızı düşünmeyen bu adamın Kapaklı’ya nasıl bir faydası olabilir. Bu saatten sonra Pınarça’ya bakan getirseniz ne olur. Getirmeseniz ne olur. Vatandaş sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor” dedi.

 

“SEÇİMDEN SEÇİME ORTAYA ÇIKIYOR”

 

Mandalı “ Benim hizmet yapmamı geciktirebilirsiniz belki, ama beni asla durduramazsınız. Şimdi sizlerin huzurunuza çıkıp sizlerden oy isteyen bu şahıslar var ya ben kendisine yenilen pehlivan diyorum. Çünkü daha önce iki kez karşıma çıktı ikisinde de sizler onu bu göreve layık görmediniz. Ama hala ısrar ediyor. İnşallah 31 Mart’ta sizler gerekli cevabı ona vereceksiniz. Sonra zaten 2024’e kadar bir daha onu göremezsiniz. Çünkü kendisi sadece seçimden seçime çıkıyor. Seçimden sonra aniden kayboluyor. Şimdi sokaklarda zorla milletin elini sıkıyor ya seçimden sonra kimseye selam vermez. Kapaklı halkı kendisini iyi biliyor. Kimsenin cemiyetine katılmışlığı da yoktur. Aslında kendisi de bu durumun farkında, sırf bu yüzden kendisine oy istemeyi bıraktı. Ben Kapaklı’ya devlet yatırımı getireceğim diyor. Ben hizmet edemesem de onlar Kapaklı’ya hizmet eder diyor. Bak işine kardeşim. Madem bu kadar istekliydin hizmet etmeye beş yıldır neredeydin. Beş yıldır neden devlet yatırımlarını getirmedin. Ne hastanemiz ne adliyemiz var. Nerede bu devlet yatırımları. Biz vatandaşımıza hizmet ediyoruz zaten, siz hizmete engel olmayın yeterlidir” dedi.

 

EŞİ FATMA MANDALI İLE DANS ETTİ

 

Kapaklı Belediyesinin bir kuruş borcunun olmadığını kaydeden Mandalı “ Bir kuruş faiz ödemeden 15 yıldır Kapaklı’ya hizmet ediyoruz. Sevdamız Kapaklı diyerek tam 15 yıldır sizlerin teveccühü ile sizlere hizmet etmeye çalışan bir başkanım. 15 yıl içinde neler yaptığımızı, Kapaklı’nın nasıl bir değişim yaşadığını hepimiz biliyoruz. Yine de hatırlamanız için bir kitap hazırladık. Bu kitap, birlik olunca üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey olmadığının kanıtıdır. Biz birlikte çok güçlüyüz. İnşallah yeni dönemde de sevdamız Kapaklı diyerek yeni projelerimizle sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Konuşmasını n sonunda eşi Fatma Mandalı’yı sahneye davet eden Mandalı ‘Bizimki bir aşk hikayesi’ şarkısında eşi ile birlikte dans ederek, aday tanıtım toplantısına gelen vatandaşlara kırmızı karanfil dağıttı.

 

Haber/ Faik Onur KAYA

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Silah sesleri paniğe yol açtı
O derneğin başkanlığına Kocaçınar seçildi
Aileler Adalet istiyor
İftarda Tepe Külliyesinin tanıtımı yapıldı
Unutulmaz gece yaşattılar
Delegeden Çakı’ya tam destek
Aynı sofrada oruçlarını açtılar
ADD üyeleri bir kez daha Dündar Orhan dedi
Güneşler geleneği yaşatıyor
Afacanlardan renkli sergi
  ANKET
YEREL SEÇİMLERDE ADAYLARIN ÇERKEZKÖY'E YÖNELİK ORTAYA KOYDUKLARI PROJELERİ GERÇEKÇİ VE YAPILA BİLİR BULUYOR MUSUNUZ?
EVET YAPILABİLİR VE GERÇEKÇİ BULUYORUM
HAYIR GERÇEKÇİ BULMUYORUM
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya