Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
18 Nisan 2021 Pazar
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
Kapaklı Meclisi Salı günü toplanacak
Kapaklı Meclisi Salı günü toplanacak
Kapaklı Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin başkanlığında yapılacak. Kapaklı Kültür Merkezi'nde 2 Mart Salı günü saat 14.00'da yapılacak olan toplantıda 9 gündem maddesi görüşülecek.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 28.02.2021 12:20
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Kapaklı Belediyesi 2021 yılının üçüncü meclis toplantısını 2 Mart Salı günü  Kapaklı Kültür Merkezi'nde yapacak.

 

BİLİRKİŞİ SEÇİMİ YAPILACAK

 

Açılış ve yoklama ile başlayacak toplantıda Cumhuriyet Mahallesi 467 ada 12 parsel  tamamı 411 metrekare arsada bulunan 262 metrekarelik Belediye hissesinin satışının yapılması konulu yazısının müzakeresi görüşülürken, bir diğer gündem maddesinde  Tekirdağ Valiliği Kadastro Müdürlüğü tarafından sunulan Kapaklı Yanıkağıl ve Karlı Mahallesinde 3402 Sayılı Kadastro Kanunu hükümleri gereğince Kadastro işlemlerinde kadastro ekipleriyle görev yapmak üzere her mahalle için 6 kişiden oluşan bilirkişi seçimi yapılacak.

 

BOŞ VE DOLU KADROLARDA UNVAN VE DERECE DEĞİŞİKLİĞİ GÖRÜŞÜLÜCEK

 

Gündemin üçüncü ve dördüncü maddesinde 1 boş kadroda, iki de dolu kadroda unvan ve derece değişikliği yapılması konulu yazının görüşülmesinin beşinci maddede  tam zamanlı sözleşmeli personel olarak çalıştırılacak olan bir Ekonomist’in  aylık çalışma ücretinin belirlenmesi konusunun müzakeresi görüşülecek. Belediye mülkiyetinde bulunan Kapaklı İnönü Mahallesin 1871 parsel nolu 4 bin 687 metrekarelik arazi vasfındaki taşınmazın 29/09/2005 tarih ve 25951 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Belediyelerin Arsa, Konut ve İşyeri Üretimi, Tahsisi, Kiralanması ve Satışına Dair Genel Yönetmeliği 14.maddesi doğrultusu ile 2886 Sayılı Devlet  İhale Kanunu  hükümleri çerçevesinde  satışa çıkarılması hususunun görüşülmesi görüşülecek.

 

GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANACAK

 

Gündemin bir diğer maddesinde mülkiyeti Belediyeye ait Yanıkağıl Mahallesi  1220 parsel ve  Bahçeağıl Mahallesi 1203 parseldeki tarlaların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereği Açık Teklif Usulü ile 5 (beş) yıl süre ile tarım arazisi olarak tarım faaliyetlerinde kullanılmak üzere kiralanması, Bahçeağıl Mahallesi, Köy Yolu Sokak 61/2 nolu  işyerinin, Karaağaç Mahallesi 250 nolu adanın güneyindeki Gazeteci Uğur Mumcu Caddesi ile Büyük Dumlupınar Caddesi arasında kalan park alanındaki 2 adet  halı saha ve tesis binasının, Cumhuriyet Mahallesi, Mithatpaşa  Caddesi 573 ada 1482 ada ve 821 adanın arasında kalan park alanındaki 1 adet  halı saha ve tesis binasının, Cumhuriyet Mahallesi, Dumlupınar Caddesi ile Ceyhun Sokak kesişindeki Ali Baba Parkında bulunan 1 adet  büfenin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereği Açık Teklif Usulü ile 5 (beş) yıl süre kiralanması konusu görüşülürken,  Kapaklı Belediyesi Personel A.Ş nin 08.03.2021 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul toplantısında Kapaklı Belediyesini temsil etmek ve gündemdeki maddeleri karara bağlanması için oy kullanmaya vekil tayin edilecek kişi belirlenecek. Gündemin son maddesinde ise İmar Komisyonunun isim verme konulu raporu görüşülecek.

 

Haber/Faik Onur KAYA

 

 

 

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
  ANKET
Covid - 19 pandemisinin ülkemizde son zamanlarda yayılmasında birinci dereceden sorumlu sizce kimdir?
Gerekli önlemleri zamanında almayan yetkililer
Tedbirlere uymayan vatandaşlar
Her ikisi de
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya