Kapaklı Belediyesi 2021 faaliyet toplantısı gerçekleştirdi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin tarafından başlatılan, vatandaş memnuniyetini en üst seviyede hedefleyerek kurum içerisinde verimliliği ve hizmet kalitesini artırmayı amaçlayan bir süreçler yöneti
Kapaklı 21.01.2022 16:41:00 0

Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 4 gün süren toplantıya Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve personel katıldı.

 

2022 HEDEFLERİ PAYLAŞILDI

 

Birim ve iştirak şirket müdürleri sorumlu oldukları müdürlüklerin 2021 yılı faaliyetlerini anlatılırken, toplantıda 2022 yılı hedeflerini paylaştı. Özel Kalem, Gençlik ve Spor Hizmetleri, Kültür İşleri, Sosyal Destek Hizmetleri, Kadın ve Aile, Temizlik İşleri, Sıfır Atık, Sağlık İşleri, Yazı İşleri, İnsan Kaynakları ve Eğitim, Mali Hizmetler, Bilgi İşlem, Zabıta, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, Emlak ve İstimlak, Muhtarlık, Fen İşleri, Etüt Proje, Park ve Bahçeler, İmar ve Şehircilik, Kentsel Tasarım ve Destek Hizmetler Müdürlükleri ile KENT A.Ş ve Personel A.Ş. müdürleri sunum gerçekleştirdi.

 

TÜRKİYE’NİN EN İYİ BELEDİYESİ OLMA HEDEFİNİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

 

Belediyenin 2021 yılı faaliyet toplantısında konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  “İşimiz Gücümüz Kapaklı’’ diyen güzel bir ekibiz. Kalite yolculuğumuz kapsamında, kurum içinde gerçekleştirdiğimiz eğitimler neticesinde, hedefler ile yönetim anlayışını benimseyen birim ve şirket müdürlerimizle 2021 yılında hayata geçirdiğimiz ve uyguladığımız faaliyetlerin sunumlarını gerçekleştirdik. 4 gün süren sunum toplantılarımızda 2022 yılı hedeflerini de bizlerle paylaşan müdürlerimize ve ‘’Değişen ve Gelişen Kapaklı’’ için fedakarca çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Belediyemiz içerisinde verimliliği ve hizmet kalitesini artırmayı amaçlayan Yönetimde Kalite Yolculuğumuza emin adımlarla devam edecek, kalite politikamızda belirttiğimiz Türkiye’nin en iyi belediyesi olma hedefini inşallah hep beraber gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Haber/Sevay SÖNMEZ