'Kapaklı Sesini Arıyor' yarışmasına kayıtlar başladı

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 2021 yılında düzenlenen "Kapaklı Sesini Arıyor" adlı ödüllü şarkı yarışmasının ikincisi için başvurul
Kapaklı 21.01.2022 16:17:00 0

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 2021 yılında “Kapaklı Sesini Arıyor” adlı ödüllü Türk Halk Müziği yarışması düzenlenmişti. 16-30 yaş arası yüzden fazla yarışmacının katıldığı ve finalinin Kapaklı Belediye TV’den canlı yayınlandığı yarışmanın kazananı Dilan Pamukçu olmuştu.

 

18 YAŞ ÜZERİ TÜM VATANDAŞLAR KATILABİLİR

Vatandaşlardan gelen yoğun talepler doğrultusunda “Kapaklı Sesini Arıyor” adlı ödüllü şarkı yarışmasının ikincisini düzenleme kararı alan Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, bu yıl yapılacak yarışmanın serbest kategoride yapılacağını, 18 yaş ve üzeri tüm vatandaşların başvurabileceğini açıkladı.

 

BAŞVURULAR 7 ŞUBATTA SONA ERECEK

 

Başvuruların 7 Şubat 2022 tarihinde sona ereceği yarışmanın ön elemeleri 16 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar "Kapaklı Sesini Arıyor" Yarışması Başvuru Formu adresinden veya Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nden şahsen başvuru yapabilecek.

 

Haber/Fatma Nur VURAL