Yüksel, Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği'ni ağırladı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 19 Ekim Muhtarlar Günü sebebiyle ziyarette bulunan Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı. Yüksel, Süleymanpaşa mahalle muhtarl
Süleymanpaşa 20.10.2021 17:08:00 0

 

Süleymanpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Köseilyas Mahallesi Muhtarı Mahir Sadık başkanlığında gerçekleştirdikleri ziyarette, mahalle muhtarları Başkan Yüksel’e belediyeden talep ve beklentilerini dile getirdiler. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de muhtarların talep ve beklentilerini not ederek en kısa sürede yerine getirilmesi için talimat verdi. Yüksel ayrıca kırsal ve merkez mahallelerde gerçekleştirilen, tamamlanmış, hâlihazırda devam eden ve yakın dönemde yapılması planlanan proje ve yatırımlarla ilgili olarak muhtarlarla fikir alışverişinde bulundu. Yüksel’e toplantıda Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar ile Muhtarlıklar Müdürü Kenan Taşkın da eşlik etti.

 

DEMOKRASİMİZİN VE YEREL YÖNETİMİN TEMEL TAŞI MUHTARLARDIR

 

Yüksel, Süleymanpaşa mahalle muhtarlarına nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “Yurdumuzun her köşesinde devletimizle milletimiz arasında gönül köprüleri kuran, demokrasimizin ve yerel yönetimin temel taşı, yakın çalışma arkadaşlarımız tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” dedi. 19 Ekim Muhtarlar Gününü tebrik eden Yüksel, göreve geldikleri günden bu yana düzenli olarak mahalle muhtarları ile bir araya geldiklerini ve ilçede yapılacak hizmetleri birlikte planladıklarını ifade ederek, mahalle muhtarları ile yakın işbirliğinin önümüzdeki günlerde de süreceğini belirtti.

 

Haber/Gülay YİĞİT SEZEN